BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 6798035
*
nr 679 8035
Takarmatur
Luxus, Vittsjö, Dia35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 17:45:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/1 15:01:32
1
700 kr
30/1 10:08:26
2
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor luxus takarmatur taklampa taklampor vittsjö
-
5056 Plafond
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors. Gla..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:32
-
6165 Takarmatur
med prismor. Diameter: 45 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:20
-
5356 Takarmatur
med prismor. Diameter: ca 40 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55
-
5352 Takarmatur
Prismor. Höjd: 50 ca
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:47
-
6006 Takarmatur
slipat glas. Höjd: 30 ca
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:35
-
6005 Takarmatur
Smide. Diameter: 75 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:47
*
Takarmatur
Läs mer om 50-tal
nr 679 8035
Takarmatur
Luxus, Vittsjö, Dia35
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 750 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/1 15:01:32 | 1 | 700 kr |
30/1 10:08:26 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor luxus takarmatur taklampa taklampor vittsjö
-
5056 Plafond
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors. Gla..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:32 -
6165 Takarmatur
med prismor. Diameter: 45 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:20 -
5356 Takarmatur
med prismor. Diameter: ca 40 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55
-
5352 Takarmatur
Prismor. Höjd: 50 ca
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:47 -
6006 Takarmatur
slipat glas. Höjd: 30 ca
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:35 -
6005 Takarmatur
Smide. Diameter: 75 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:47